Rambler's Top100
Украинский портАл
META-Ukraine
Яндекс цитирования
Щоб я сьогодні прочитав Вашого листа, напишіть мені на адресу

vit.ivashchenko@ukr.net      Зарані дякую. Віталій.


Відгуки читачів

63. Надія Солоненко| e-mail: soul-crew@i.ua.
Будьте здорові і щира подяка Вам за Вашу творчість. Харківщина, смт Хорошів.

62. Олена Петрівна| e-mail: sinitsina-e@ukr.net|
Шановний Віталію Вадимовичу! Не втрималась, щоб не написати вам як автору.
Я живу на Рівненщині. Коли в мене поганий настрій чи потрібно зарядитись позитивом, я звертаюсь до книги, а тому полюбляю книжкові магазини. Проте, в зв'язку з роботою (я-лікар), мені це не часто вдається.
         Років зо два тому дощового дня я зайшла до книжкової крамниці в пошуках чогось до душі на одній з полиць побачила ваші збірки і просто пірнула в поетичні рядки. Ще у шкільні роки мені подобалась поезія Омара Хайяма. Прошу не ображатись на мене, але побачивши паралелі життєвої мудрості, відразу зрозуміла: ця поезія - "моя".
Я читала і не могла зупинитись, не могла вирішити, яку збірку придбати, щоб вона була завжди зі мною. Врешті визначилась: ваша збірка "ми-українці"завжди в мене на робочому столі. У ній - і пізнання себе, і простір кохання, і жартівливі усмішки.
Я звертаюсь до неї на будь-яку сторінку і отримую відповідь на свої особисті питання, або просто підвищую настрій жартівливими віршованими рядками. Дякую вам за вашу творчість! Здоров'я, довголіття, щастя та гарного настрою бажаю вам. З повагою.

61. Тер. центр Березняки.| e-mail: bereznyaki6a@gmail.com|
Шановний Віталію Вадимовичу!
Щиро вітаємо Вас з днем народження.
Бажаємо міцного здоров'я, творчої наснаги, сімейного благополуччя.
Велика подяка за творчість. Вона спонукає жити та творити прекрасне. Низький уклін Вам від співробітників та підопічних. Чекаємо нових зустрічей.

60. Михайло| e-mail: frantgazi@gmail.com|
З великою повагою Митцеві - від маленького поета :) Віталію Вадимовичу Іващенку від Михайла :) ХТО ВІН ? Він вже прокинувся від сну .Та мало того, інших будить. Попав в *НИРВАНУ* мить благу. ДУХ сильний має , ввись виводить.  :) Єство поета аж горить. Бо баче все і розлічає. Йому відомо нарід спить. І здравомислія не має.  :) Путь же простий обрав митець: служити людям якнайбільше. Цілитель ДУШ , людських сердець. Він знає , що найважливіше ... ВІН  ЧОЛОВІК ... :) Всього доброго, соратнику . :)

59. Антон| e-mail: homenko-20a@bigmir.net|
Шановний Віталій Вадимович! Величезне дякую Вам за надію,за усмішки, за філософію,за роздуми, за любов, яку я знайшов на сторінках ваших поезій. Дай вам Бог здоров'я.
З книжечками не розлучаюсь і вчусь бути добрішим.

58. Вікторія| e-mail: vika-fun-my@mail.ru|
        Доброго дня, шановний Віталію Іващенку! Я цікавлюся вашою поезією і дуже хотіла б побувати хоча б на одному із ваших вечорів. Я була б вам дуже вдячна, якби ви повідомили мені, коли і де відбудеться наступний вечір, присвячений вашій творчості?
57. Давидюк Галина. | e-mail: Galyna_davydiuk@ukr.net|
Добрий день, шановний В.Іващенко! Дуже подобаються Ваші вірші. Є велике бажання запросити Вас в гості. Я працюю вчителем в звичайній київській школі. Чи є така у нас можливість? Мій контактний тел. 0978814801.  Дякую. Сподіваюсь на зустріч. :)

56. Наталія| e-mail: neta20072009@meta.ua|
Яка ж насолода, справжнісенька правда життя і відповіді на багаторічні питання. Ось що ваша поєзія для мене. Познайомилась з нею на відпочинку у м. Миргороді. Як же жалкую що не придбала " Краплинки". Їх немае в жодній книжковій крамниці Дніпропетровська і області. Дякую що надали можливості читати вірші в інтернеті. Заряджаюсь від Ваших мистецьких перлин позитивом і йду у світ, ділитися. Дай вам Боже сил і натхнення радувати нас.

55. Ирина .  Добрый день!
Сегодня впервые услышала Вашу поэзию в радиоэфире. Очень понравилась и поэзия, и жизненная позиция. Очень бы хотелось приобрести Ваши сборники, вот только почта у нас не работает. Выкладывайте побольше в интернет, хоть так будем просвещаться.
С уважением, Ирина. Луганская область.

54. Тетяна Палатна.|
Доброго дня пане поете!  Сьогодні вперше познайомилася з вами з радіопрогравача. Зацікавила, вразила, не залишила байдужою Ваша поезія. Ми з Вами народилися в один день!
Так тримати високу поезію!

53. ГАЛИНА МИРОШНИЧЕНКО| e-mail: evgn.2012@mail.ru|
Уважаемый Виталий Иващенко! С каким удовольствием ознакомилась с вашей поэзией! Очень легко читается и какой высокой духовности! Большое спасибо! Вдохновения, здоровья и сил творить! С Новым 2015 годом Вас! Успехов и Удачи!

52. Петро. Київ
Шановний Віталію Вадимовичу! Від щирого серця
вітаю Вас з наступаючим Новим Роком! Нехай
з Вашою творчістю у новому році ознайомиться
якнайбільше людей на нашій землі. Ваша поезія дуже
потрібна людям!

51. Світлана| e-mail: cropiwka.svetlana@yandex.ru.
|Доброго дня, Віталій Вадимович! Я в захваті від Вашої поезії. Працюю бібліотекарем у сільській місцевості. Хочу замовити всі Ваші книги і диски.
38341 Полтавська обл., Великобагачанський р-н, с.Красногорівка, вул. Гоголя,33
Кропивка Світлана Вікторівна.

50. Юлія| e-mail: prostokira@yandex.ru.
Добрий день, Віталію! Хочу Вам подякувати за Вашу творчість, за Ваш талант, и за безмежну душу)))Юлія :)

49. Радмила.
Недавно купила вашу книгу в магазине и теперь не выпускаю из рук. Просто шикарно - нет слов, особенно стих про вокзалы ну просто в точку...такая зрелая, настоящая, чувственная поэзия!

48. Юрій| e-mail: oskilsky@yandex.ua.
Шановний пане Віталіє! Окрема Вам подяка за радіоефір від 31.03.14. Ваше Слово завжди надихає, особливо коли воно ще й озвучено Вами особисто. Слухати Вашу поезію, як пити з джерела чистої, світлої, рідної енергії. Дякуємо дуже, що Ви є для нас таким провідником. Дай Боже Вам здоров'я, наснаги і любові!

47. Світлана Зарицька| e-mail: svetlanazarya15@gmail.com.
Добрий день! Мене звуть Світлана. Я дуже люблю Вашу поезію і щоранку прокидаюсь з Вашим віршем у голові: "Проснувшись утром, улыбнись!".
Я навчаюсь в Інституті журналістики і дуже хотіла би взяти у Вас інтерв'ю. Обіцяю опублікувати його на сайті "Зроблено в Україні" ( http://produced.in.ua/ ). Це інформаційний сайт, де друкуються інтерв'ю з цікавими українцями, де публікуються статті про Україну та українське.
Ще я думаю розмістити інтерв'ю у газеті "Літературна Україна". Але про це ще рано говорити, бо для початку мені потрібна Ваша відповідь.
Будь ласка, повідомте мене про Ваше рішення. Дякую за увагу.
46. Інна. e-mail: moonoia@gmail.com.
Шановний Віталій Вадимович! Дуже гарні у вас вірші))) Сьогодні вдень моя мама слухала ваш виступ по радіо і розповіла мені про це. Я не втрималась, знайшла вашу сторінку. Я приємно вражена вашою поезією і позитивними ємоціями, які йдуть від неї! дякуємо вам))

45. Олег Кравченко|http://www.uarp.org|okra-okra@ukr.net.
Добрий день, шановний Поете! Сьогодні слухав Вас по радіо. Дуже сильні враження! Особливо вражає Ваш оптимізм - природний, ненаграний. Дякую Вам! З повагою, О. Кравченко.

44. Віктор.Сьогодні в обідню пору з великим задоволенням прослухав радіпередачу за Вашою участю, знайшов за ім"ям сайт, скачав книжки, почитаю, можливо замовлю. Дякую Вам! 

43. Анатолій| e-mail: aasobko@meta.ua.
Пане Віталію! З Днем народження Вас вітаємо!
Довголіття й міцного здоров"я Вам бажаємо!
Палкі прихильники Вашого таланту  - сім"я вчителів з Буковини.
Собко М.І та Собко А.А., Жилівка

42. Юрій
Шановний пане Віталіє! Ізюмщина щіро вітає Вас с Днем народження! Зичимо Вам міцного здоров'я, мудрого слова, високої думки, впливової дії, квітучої Родини на вільній Вкраїні та безмежного взаємного Кохання!
Шанувальники Вашої творчості.

41. Володимир| e-mail: DVI-1941@i.ua.
Шановний  Віталій  Вадимович! Пробачте що з таким запізненням звертаюсь до Вас.
За цей час я написав в коментарях в статті "Артерії любові Бога (памя'ті Віри)" коло двадцяти віршів для своєї дружини.
Звертаюсь до Вас з проханням, порадити мені, чи на вірному я творчому шляху,і чи вартує з часом буде видати для близьких і рідних споминальну книжечку моїх віршів.
З повагою до ВасВолодимир Іванович.
Стаття на сайті "ДИВЕН СВІТ"
Віталій!...Я сердечно вдячний Вам!
За чистоту душі в строках прекрасних.
Приємну радість відчували ми,
Шукаючи кришталь в творіннях Ваших.
.
Не кожному дано писати!... Це талант!
Вірші пристойні і красиві фрази,
Вам Господь дав тонкий цей Божий Дар,
Його нікому в Вас не відібрати.
.
Я повертаюсь в ті щасливі дні,
Коли не по чужим , людським розказам,
Читаючи рядочки ці рясні,
Душевну радість діставали разом.
.
Моя дружина тішилась завжди:
Володінька!..."Людина ця від Бога""
І говорила в роздумах своїх,
Яка прекрасна і пряма  його дорога.
Віталій!...Вам я вдячний за вірші,
Окремо і за віршик про поверхи,
І те, що відбулось в моїй душі,
Не може, при житті, до смерті вмерти.

40. Анастасія| e-mail: asya.gul@yandex.ru.
Сьгодні Ви приходили і читали свої вірші у нашій школі № 317. Я дуже вдячна вам за цей візит. Поезія, що йде від щирого серця - найкраща. А Ваші вірші, я впевнена, Ви пишете з любов'ю. Я хотіла запитати: Ви читали вірш про те, чому українські жінки найкрасивіші, а як він називається? Дуже-дуже сподобався він багатьом, і мені у тому числі.
З повагою і надією на відповідь.

39. Светлана Пивоварова   12.11.2012 20:23 http://www.stihi.ru/avtor/korobova.
Спасибо. Прекрасные строки. Слушала Вас в Прилуках на клубе книголюбов(кстати второй раз ) -понравилось. Единое, с чем не соглашусь(правда, может, я ослышалась), так это с такой Вашей фразой:"Любовь - не свет, а радость ослепленья" Ваша ведь фраза? Если так, то моё возражение:
"Любовь - не свет, а радость ослепленья" -
Сказали вы (и фраза хороша),
Но от холодного её прикосновенья
Как-то сконфуженно поморщилась душа.
Любовь - не свет? А что тогда нас греет?
Что в этой жизни ярче и светлей?
Не от её ли взгляда богатеем?
Не без неё ль становимся бедней?
Любовь - И свет, И радость ослепленья,
Мы щуримся от яркости её,
Любовь - есть вспышка, "чудное мгновенье",
Любовь - есть продолжение твоё.
Добра Вам и здоровья. С уважением.

38. Марина| e-mail: bmw1959@yandex.ru.
Слухали Вас  в "Українському вимірі". Ви додали нам моральної  і духовної сили зустріти Новий рік. Кожне Ваше слово - то є життєва мудрість. Щиро вдячні Катерина Лисенко.

37.  О. |Я в захваті від Вашої поезії. Спасибі "Українському виміру". З ювілеєм Вас, пане Віталію! Вам за Вашу творчість!  Почитайте книгу Олександра Борґардта "Дві культури" і розкажіть про неї людям. Здоров"я, наснаги, сили Вам  у Новому році!|

36. Odosis|http://vceg.ru|liliterss88@mail.ru.
Оценка сайта - отлично! Абсолютно всё здесь  интересно!
Jusbos|http://pravozakonie.ru|karrsads@mail.ru.
Наилучшие пожелания данному сайту! Благодарность за материалы! Так держать!

35. Світлана| e-mail: svetlannachaman@mail.u.
Сьогодні ненароком почула Вас по радіо. Зацікавило. Зачепило. Захопило. Хочу придбати Ваші книги..

34. Вікторія| e-mail: viktoriia@mail.com.
Я закохалась у Вашу поезію з першого вірша!
Я дуже вдячна Вам за натхнення й щирість!
Знайома з Вашою творчістю лише тждень, а відчуваю що залишиться на все життя у моїм серці!
ВІТАЛІЙ ІВАЩЕНКО ЩИРО ВАМ ДЯКУЮ!!!!!!

33. Оксана|http://rolemax.ru/|oksanka.b.s@gmail.com.
Хорошо выполненная работа над сайтом, я нашла много интересных материалов спасибо админам!

32. Эльман Бабаев  1976  19| e-mail: b_shahmar@mail.ru.
Виталий Вадимович ЗДРАВСТВУЙТЕ!! Я слушал ваши лекции как много лет назад!!! ОТ- 57 Еще с тех пор я искал возможности благодарить вас за все что услышал из уст ваших!! Да и не только я !! Нас четверо!! Абдурахманов, Гусейнов, Гамидов!!! С тех пор о вас всегда только хорошее!! Теперь еще эти стихи ваши!!! Большой души человек!! Ваши студенты вас помнят и уважают!!! Вы навсегда в наших сердцах!! Долгой и счастливой жизни ВАМ!! Теперь, правда, и мы сами и родители, и дедушки!!!

31. Галина| e-mail: galina_kit@mail.ru.
Віталію  Вадимовичу, нічого, що я коментую вашими  віршами, особливо  зараз.  коли  проголосували  за  російську  мову, я  в  кінці  кінців порадила  читати  Вашу  поєзію, зокрема,  " Є  в  українців  власна  гідність"| 

30. Світлана e-mail: vpf423@i.ua.
Прошу Вас написати дату, коли буде зустріч Вас з читачами прекрасної поезії.

29. Ярослав| e-mail: ua1990@rambler.ru.
Здравствуйте! Скажите, пожалуйста, а в аудио формате есть ваши стихи? А то дедушка у меня незрячий хочет ваши стихи послушать.

28. Світлана. 
Дякую Вам що Ви є. У Вашій поезії вся мудрість і правда життя, з нею можна радіти життю, мудрішати, розуміти для чого ти живеш на світі. Низький уклін за все, що Вами написано. Де проходять Ваші зустрічі? Дуже хотілось побувати на них.|

27. Леонід|https://www.facebook.com/profile.php?id=1121547208|leonid12@ukr.net.
Вітаю! Ми з Вами трохи знайомі, через Вячеслава Чорномаза з Владивостоку. Я його колега по українській діаспорі. Киянин з 1997 року. Повідомляю, що у Фейсбуці час від часу розміщую на своїй сторінці Ваші гарні вірші. Сприяю, як можу. :)

26. Владислав||ant_vlad@mail.ru|Огромное спасибо за Ваши стихи! Мы постоянно и с большим удовольствием их читаем. Набираемся положительных эмоций, вдохновляемся Вашим творчеством! Очень хотели бы посетить Ваш ближайший творческий вечер - не могли бы Вы сообщить, когда и где он состоится?

25. Нина (63года)|http://mail.ru|darinka_98@mail.ru. Почула передачу по радио, знайшла стихи в интернети не маю слів,дякую.Хай вас бог береже.

24. Валерий| e-mail: tomnitskiy@online.ua.
|Сегодня второй раз за три года мне попались на глаза Ваши строчки. Решил побольше узнать об авторе. Шокирован своим незнанием. Скачал пять книг. Но хотел бы приобрести несколько для любимых женщин.

23. Світлана. Як прекрасно що на Україні живуть такі люди як Ви, шановний Віталію вадимовичу!Що маємо можливість читати таку прекрасну, мудру, геніальну поезію.

22. Андрій| e-mail: andruhu@mail.ru.
Мені 12 років , я сьогодні купив вашу книжку "СЬОГОДНІ ЖИВЕМО" та "Усмішки"  і вже прочитав  (це найкраще що я прочитав).

21. Анна| e-mail: plahotnyuk65@mail.ru.
Очень нравятся ваши  стихи. А песню про Киев слышала  и раньше. Буду заходить на вашу страницу и буду читать и набираться позитива от ваших стихов.

20. Нина| e-mail: nina005@ukr.net.
Зі святом Різдва! Оптимізму і радості в Новому році!
Дякую за Ваші чудові вірші! Знайшла збірку Ваших віршів інтуітивно, купую втретє, дарую знайомим, люблю читати сама. Де проходять Ваші зустрічі? УСПІХІВ!

19. Ольга| e-mail: olga56.06@mail.ru|
Добрый день! Все собиралась забежать к Вам и сказать добрые слова и вот этот момент настал. Случайно переключив канал телевизора набрела на передачу встречу с Вами и осталась там до конца. Вы молодчинка, каждое слово Ваше такое меткое, как хорошо что Вы встретились в моей жизни!  Хоть день рождения прошел Ваш, но все же примите мои поздравления и пожелания Здоровья, творческих успехов!  Жаль, что я не встречала информацию о встречах с Вами. Если такие будут , то буду благодарна за сообщение. Обязательно прийду и не одна... Время быстро бежит , потому я могу Вас поздравить и с наступающим Новым 2012 годом! А пока перечитаю Ваше творчество и буду всем рассказывать какой Вы замечательный человек и поэт.

18. о. Миколай| e-mail: mykola@priest.com|
Сьогодні, дивився предачу з Вашою участю, яку провадила Ганна Секрет. Слава Богу що є такі люди як Ви, обовязково перечитаю Ваші книжки. А з нагоди Вашого дня народження прошу в Господа,  аби ті всі теплі привітання, які ви почуєте, Він Бог Милосердний сповнив. З повагою о. Миколай.

17. Наталя| e-mail: grnatalia15@gmail.com|
Прекрасна поезія! Познайомилась із нею відносно не так давно. Усім рекомендую: легко читається і  завжди з тобою у сумочці. Натхнення вам у майбутньому!!!!!!!!! :)  :)

16. Юрій. Шановний пане Віталію!
Серце огортає радість, що Україна має такі таланти! Ваша поезія - це уособлення української душі, яка підіймає нас над сірою буденністю. Дай Боже Вам і Вашій поезії довгого життя!

15. Іван| e-mail: ivanvoloshchyk@ukr.net|
У вас чудові вірші. Добре що є така прекрасна людина яка пише дійсно поезію для душі. Дякуємо вам за це!

14. Волкогон Галина| |
Однажды за мной ухаживал молодой человек. Он читал мне великолепные стихи (потом признался, что они были Ваши, и подарил мне сборник "Сповідь другові". И вот уже на протяжении 13 лет этот сборник стал моей настольной книгой. Стихи "Проснувшись утром,-улыбнись"... действительно, превратились в молитву. Когда идешь на работу и произносиш их, то хочется крикнуть, чтобы все услышали и улыбнулись.
Вот какую поэзию должны преподавать в школах! Ничего не имею против А.С.Пушкина, но он далеко, а ваши стихи близки нам по духу и времени.
Уезжая, далеко и надолго, за пределы нашей Родины всегда брала сборник с собой. Странички его истрепались, пожелтели, но душа его светлая и чистая всегда со мной.
Здоровья Вам, и низкий поклон!

13. Надежда| e-mail: knm@list.ru Пане Іващенко, вразили!... Я не думала , що чоловіки можуть так писати, вибачте, але таке моє скупе бачення...

12. Люба Борисова| e-mail: borisova.liuba2012@yandex.ru.
Вчера, будучи в гостях, говорила с женщиной преклонного возраста, которая недавно по радио услышала стихи и узнала впервые кто такой Виталий Иващенко...
Придя домой, с порога нашла в интернете этот сайт... Пару стихов... Господи! Это же второй Пушкин по праву... Я даже боюсь ошибиться, кто имеет какое место...
Это читать равнодушно невозможно...
Я с детства обожаю стихи. А раньше, не имея возможности купить книги поэтов, я брала в библиотеке и писала в тетради... Сколько их у меня... По крупицам собирала Асадова... Как же я его любила!...
И тут, проживши столько лет, в суете жизни, случайная женщина в гостях натолкнула меня на это имя... На эти строки... На это творение души... Читать равнодушно не получается... Всё в душе переворачивают эти стихи... Я их столько прочитала за свою жизнь...
Прошу и умоляю: не оставьте безответным моё обращение к Вам!
Я ради этого зарегистрировала здесь почтовый ящик. ХОЧУ КУПИТЬ ВСЕ КНИГИ! ПРОШУ...
Я живу в Полтаве, 43 года, имею троих детей. Пою в заслуженном ансамбле народной песни и танца им. Мищенка "ЛТАВА".
Это второй Пушкин... Я хочу иметь это произведение искусств, всё, все крупицы этой души, изложенной на бумаге... Прошу и жду...
 
11. Інна любомирівна| e-mail: sir.arkhipov@gmail.com
|Доброго дня Віталій. Мене звуть Інна,мені 18.
Я захоплююсь вашою творчістю. Напевнее, у кожного в житті є моменти, коли нема з ким поділитись, та й не завжди хочеться. Якось я випадково натрапила на вашу книгу, я була вражена. Мені цікаво перечитувати її знову і знову.
Коли нема  кому сказати, а у церкві про таке не питають, я втішаю себе вашими віршами, вони нагадують, що ти людина,
і в тебе є почуття… Я щиро рада що ви знайшли себе, бо себе я ще шукаю. У вас дійсно є талант. Я теж частенько берусь писати, проте я не наважилась би дати в друк.
Щиро вдячна Вам.

10. Лора| e-mail: larisa.pastuhova@yandex.ru|
Слушала Вас по радио первый раз - и сердце замирало: моё! Захотелось перечитать ВСЁ. Не обманул ни единой строчкой. СПАСИБО, СПАСИБО, СПАСИБО! Благослови Вас Господь!

9. Лариса| e-mail: katarina55@mail.ru|
Уважаемый Виталий! Спасибо Вам за прекрасные стихи! Не знаю, может Вам не понравится, но у меня есть песни на Ваши стихотворения....посылаю вам адреса плейкастов с песнями....

8. Пани Лариса|http://nadya.yaroschenko@yandex.ua||
Уважаемый Виталий! Привет Вам от клуба"Лира" города Зугрэса. Стихи Ваши любим и помним. Будем рады видеть Ваши новые стихи на сайте Стихи ру. Удачи Вам.

7. svetlana|
Приобрела 9 сборников (помните М."Вокзальная" недавно?). Читаю в метро, автобусе. Люди смотрят, как на инопланетянку: "кто сейчас читает стихи? Кризис!". Может и кризиса бы не было, если побольше такого читали.
Пытаюсь читать взрослым детям, пытаюсь их "заразить". Внуки задают вопросы: что такое любовь, есть ли Бог, как это "любить Украину? Папу, маму понятно, а Украину?".
В Ваших стихах все ответы на эти вопросы и на многие другие. Благодарна Вам. Светлана.

6. Svetlana
Вообще, поэзию не люблю. Как начинаю читать что-нибудь, как вижу, что тужатся "поэты", подгоняя насильно рифму, переставляя ударения и т.д., бросаю читать. Сегодня прочитала первый раз некоторые стихи В.Иващенко и ...не могла оторваться. Слова-рекой, все понятно, близко, берет за душу. Хочу купить все Ваши сборники.
С уважением. Светлана.

5. Олька_из_Чернигова| e-mail: CubaTarara400@rambler.ru|
И еще главное не цена Ваших книг, а духовный мир ваших стихов. Жаль, что я не знала, что вы приезжали в Чернигов. Если будете еще, то при возможности дайте знать, пожалуйста. И еще спасибо, спасибо, спасибо ВАМ за все!!!!!!!!!!!!!

4. Людмила| e-mail: |Вийшла цікава історія! Моя сусідка по кімнаті привезла Вашу збірочку \"Краплинки\" з Львівського книжкового форуму. Я цю книжечку як вподобала, то досі вона майже півроку в мене постійно з собою в будь-якій сумці, в будь-який час... Ніхто не вірив з друзів не лише в красу Вашого слова, а і у правдивість. Отак називаєш номер сторінки, стовпчик навмання відкриваєш і читаєш просто чисту правду про себе чи про ситуацію в своєму житті.. .Іноді навіть дивуєшся наскільки влучно і поетично-оформлене буває буття.
Дякую щиро, Вам, пане Віталію, за ці рядки, за настрій, що вони створюють і наснагу, яку дарують!!!
Усіх Благ і натхнення для творчості на довгі літа!!! 

3. Дед.  |Давно так не встряхивал душу. Прочитал только самую малость, остальное оставил на потом, буду приходить как к роднику!

2. Олька| Спасибо большое что дарите миру такие стихи, они просто чудо. И все стихи без исключения - они прекрасны и чудесны! Когда мне грустно, я открываю \"Слова любви\" на любой странице, и каждый раз какой стих я не открыла - и этот стих очень близок моей душе. Каждый стих заряжает энергией. Огромное спасибо за ваши стихи!!! У вас чудесная поэзия!!! 

1. Николай| Проснувшись утром, - улыбнись! - пожалуй это самая лучшая молитва на каждый день. Пытаюсь читать этот чудесный стих каждый день - и я заряжаюсь энергией на два дня вперед.  :)

.       Зарані дякую. Віталій.


Відгуки читачів

63. Надія Солоненко| e-mail: soul-crew@i.ua.
Будьте здорові і щира подяка Вам за Вашу творчість. Харківщина, смт Хорошів.

62. Олена Петрівна| e-mail: sinitsina-e@ukr.net|
Шановний Віталію Вадимовичу! Не втрималась, щоб не написати вам як автору.
Я живу на Рівненщині. Коли в мене поганий настрій чи потрібно зарядитись позитивом, я звертаюсь до книги, а тому полюбляю книжкові магазини. Проте, в зв'язку з роботою (я-лікар), мені це не часто вдається.
         Років зо два тому дощового дня я зайшла до книжкової крамниці в пошуках чогось до душі на одній з полиць побачила ваші збірки і просто пірнула в поетичні рядки. Ще у шкільні роки мені подобалась поезія Омара Хайяма. Прошу не ображатись на мене, але побачивши паралелі життєвої мудрості, відразу зрозуміла: ця поезія - "моя".
Я читала і не могла зупинитись, не могла вирішити, яку збірку придбати, щоб вона була завжди зі мною. Врешті визначилась: ваша збірка "ми-українці"завжди в мене на робочому столі. У ній - і пізнання себе, і простір кохання, і жартівливі усмішки.
Я звертаюсь до неї на будь-яку сторінку і отримую відповідь на свої особисті питання, або просто підвищую настрій жартівливими віршованими рядками. Дякую вам за вашу творчість! Здоров'я, довголіття, щастя та гарного настрою бажаю вам. З повагою.

61. Тер. центр Березняки.| e-mail: bereznyaki6a@gmail.com|
Шановний Віталію Вадимовичу!
Щиро вітаємо Вас з днем народження.
Бажаємо міцного здоров'я, творчої наснаги, сімейного благополуччя.
Велика подяка за творчість. Вона спонукає жити та творити прекрасне. Низький уклін Вам від співробітників та підопічних. Чекаємо нових зустрічей.

60. Михайло| e-mail: frantgazi@gmail.com|
З великою повагою Митцеві - від маленького поета :) Віталію Вадимовичу Іващенку від Михайла :) ХТО ВІН ? Він вже прокинувся від сну .Та мало того, інших будить. Попав в *НИРВАНУ* мить благу. ДУХ сильний має , ввись виводить.  :) Єство поета аж горить. Бо баче все і розлічає. Йому відомо нарід спить. І здравомислія не має.  :) Путь же простий обрав митець: служити людям якнайбільше. Цілитель ДУШ , людських сердець. Він знає , що найважливіше ... ВІН  ЧОЛОВІК ... :) Всього доброго, соратнику . :)

59. Антон| e-mail: homenko-20a@bigmir.net|
Шановний Віталій Вадимович! Величезне дякую Вам за надію,за усмішки, за філософію,за роздуми, за любов, яку я знайшов на сторінках ваших поезій. Дай вам Бог здоров'я.
З книжечками не розлучаюсь і вчусь бути добрішим.

58. Вікторія| e-mail: vika-fun-my@mail.ru|
        Доброго дня, шановний Віталію Іващенку! Я цікавлюся вашою поезією і дуже хотіла б побувати хоча б на одному із ваших вечорів. Я була б вам дуже вдячна, якби ви повідомили мені, коли і де відбудеться наступний вечір, присвячений вашій творчості?
57. Давидюк Галина. | e-mail: Galyna_davydiuk@ukr.net|
Добрий день, шановний В.Іващенко! Дуже подобаються Ваші вірші. Є велике бажання запросити Вас в гості. Я працюю вчителем в звичайній київській школі. Чи є така у нас можливість? Мій контактний тел. 0978814801.  Дякую. Сподіваюсь на зустріч. :)

56. Наталія| e-mail: neta20072009@meta.ua|
Яка ж насолода, справжнісенька правда життя і відповіді на багаторічні питання. Ось що ваша поєзія для мене. Познайомилась з нею на відпочинку у м. Миргороді. Як же жалкую що не придбала " Краплинки". Їх немае в жодній книжковій крамниці Дніпропетровська і області. Дякую що надали можливості читати вірші в інтернеті. Заряджаюсь від Ваших мистецьких перлин позитивом і йду у світ, ділитися. Дай вам Боже сил і натхнення радувати нас.

55. Ирина .  Добрый день!
Сегодня впервые услышала Вашу поэзию в радиоэфире. Очень понравилась и поэзия, и жизненная позиция. Очень бы хотелось приобрести Ваши сборники, вот только почта у нас не работает. Выкладывайте побольше в интернет, хоть так будем просвещаться.
С уважением, Ирина. Луганская область.

54. Тетяна Палатна.|
Доброго дня пане поете!  Сьогодні вперше познайомилася з вами з радіопрогравача. Зацікавила, вразила, не залишила байдужою Ваша поезія. Ми з Вами народилися в один день!
Так тримати високу поезію!

53. ГАЛИНА МИРОШНИЧЕНКО| e-mail: evgn.2012@mail.ru|
Уважаемый Виталий Иващенко! С каким удовольствием ознакомилась с вашей поэзией! Очень легко читается и какой высокой духовности! Большое спасибо! Вдохновения, здоровья и сил творить! С Новым 2015 годом Вас! Успехов и Удачи!

52. Петро. Київ
Шановний Віталію Вадимовичу! Від щирого серця
вітаю Вас з наступаючим Новим Роком! Нехай
з Вашою творчістю у новому році ознайомиться
якнайбільше людей на нашій землі. Ваша поезія дуже
потрібна людям!

51. Світлана| e-mail: cropiwka.svetlana@yandex.ru.
|Доброго дня, Віталій Вадимович! Я в захваті від Вашої поезії. Працюю бібліотекарем у сільській місцевості. Хочу замовити всі Ваші книги і диски.
38341 Полтавська обл., Великобагачанський р-н, с.Красногорівка, вул. Гоголя,33
Кропивка Світлана Вікторівна.

50. Юлія| e-mail: prostokira@yandex.ru.
Добрий день, Віталію! Хочу Вам подякувати за Вашу творчість, за Ваш талант, и за безмежну душу)))Юлія :)

49. Радмила.
Недавно купила вашу книгу в магазине и теперь не выпускаю из рук. Просто шикарно - нет слов, особенно стих про вокзалы ну просто в точку...такая зрелая, настоящая, чувственная поэзия!

48. Юрій| e-mail: oskilsky@yandex.ua.
Шановний пане Віталіє! Окрема Вам подяка за радіоефір від 31.03.14. Ваше Слово завжди надихає, особливо коли воно ще й озвучено Вами особисто. Слухати Вашу поезію, як пити з джерела чистої, світлої, рідної енергії. Дякуємо дуже, що Ви є для нас таким провідником. Дай Боже Вам здоров'я, наснаги і любові!

47. Світлана Зарицька| e-mail: svetlanazarya15@gmail.com.
Добрий день! Мене звуть Світлана. Я дуже люблю Вашу поезію і щоранку прокидаюсь з Вашим віршем у голові: "Проснувшись утром, улыбнись!".
Я навчаюсь в Інституті журналістики і дуже хотіла би взяти у Вас інтерв'ю. Обіцяю опублікувати його на сайті "Зроблено в Україні" ( http://produced.in.ua/ ). Це інформаційний сайт, де друкуються інтерв'ю з цікавими українцями, де публікуються статті про Україну та українське.
Ще я думаю розмістити інтерв'ю у газеті "Літературна Україна". Але про це ще рано говорити, бо для початку мені потрібна Ваша відповідь.
Будь ласка, повідомте мене про Ваше рішення. Дякую за увагу.
46. Інна. e-mail: moonoia@gmail.com.
Шановний Віталій Вадимович! Дуже гарні у вас вірші))) Сьогодні вдень моя мама слухала ваш виступ по радіо і розповіла мені про це. Я не втрималась, знайшла вашу сторінку. Я приємно вражена вашою поезією і позитивними ємоціями, які йдуть від неї! дякуємо вам))

45. Олег Кравченко|http://www.uarp.org|okra-okra@ukr.net.
Добрий день, шановний Поете! Сьогодні слухав Вас по радіо. Дуже сильні враження! Особливо вражає Ваш оптимізм - природний, ненаграний. Дякую Вам! З повагою, О. Кравченко.

44. Віктор.Сьогодні в обідню пору з великим задоволенням прослухав радіпередачу за Вашою участю, знайшов за ім"ям сайт, скачав книжки, почитаю, можливо замовлю. Дякую Вам! 

43. Анатолій| e-mail: aasobko@meta.ua.
Пане Віталію! З Днем народження Вас вітаємо!
Довголіття й міцного здоров"я Вам бажаємо!
Палкі прихильники Вашого таланту  - сім"я вчителів з Буковини.
Собко М.І та Собко А.А., Жилівка

42. Юрій
Шановний пане Віталіє! Ізюмщина щіро вітає Вас с Днем народження! Зичимо Вам міцного здоров'я, мудрого слова, високої думки, впливової дії, квітучої Родини на вільній Вкраїні та безмежного взаємного Кохання!
Шанувальники Вашої творчості.

41. Володимир| e-mail: DVI-1941@i.ua.
Шановний  Віталій  Вадимович! Пробачте що з таким запізненням звертаюсь до Вас.
За цей час я написав в коментарях в статті "Артерії любові Бога (памя'ті Віри)" коло двадцяти віршів для своєї дружини.
Звертаюсь до Вас з проханням, порадити мені, чи на вірному я творчому шляху,і чи вартує з часом буде видати для близьких і рідних споминальну книжечку моїх віршів.
З повагою до ВасВолодимир Іванович.
Стаття на сайті "ДИВЕН СВІТ"
Віталій!...Я сердечно вдячний Вам!
За чистоту душі в строках прекрасних.
Приємну радість відчували ми,
Шукаючи кришталь в творіннях Ваших.
.
Не кожному дано писати!... Це талант!
Вірші пристойні і красиві фрази,
Вам Господь дав тонкий цей Божий Дар,
Його нікому в Вас не відібрати.
.
Я повертаюсь в ті щасливі дні,
Коли не по чужим , людським розказам,
Читаючи рядочки ці рясні,
Душевну радість діставали разом.
.
Моя дружина тішилась завжди:
Володінька!..."Людина ця від Бога""
І говорила в роздумах своїх,
Яка прекрасна і пряма  його дорога.
Віталій!...Вам я вдячний за вірші,
Окремо і за віршик про поверхи,
І те, що відбулось в моїй душі,
Не може, при житті, до смерті вмерти.

40. Анастасія| e-mail: asya.gul@yandex.ru.
Сьгодні Ви приходили і читали свої вірші у нашій школі № 317. Я дуже вдячна вам за цей візит. Поезія, що йде від щирого серця - найкраща. А Ваші вірші, я впевнена, Ви пишете з любов'ю. Я хотіла запитати: Ви читали вірш про те, чому українські жінки найкрасивіші, а як він називається? Дуже-дуже сподобався він багатьом, і мені у тому числі.
З повагою і надією на відповідь.

39. Светлана Пивоварова   12.11.2012 20:23 http://www.stihi.ru/avtor/korobova.
Спасибо. Прекрасные строки. Слушала Вас в Прилуках на клубе книголюбов(кстати второй раз ) -понравилось. Единое, с чем не соглашусь(правда, может, я ослышалась), так это с такой Вашей фразой:"Любовь - не свет, а радость ослепленья" Ваша ведь фраза? Если так, то моё возражение:
"Любовь - не свет, а радость ослепленья" -
Сказали вы (и фраза хороша),
Но от холодного её прикосновенья
Как-то сконфуженно поморщилась душа.
Любовь - не свет? А что тогда нас греет?
Что в этой жизни ярче и светлей?
Не от её ли взгляда богатеем?
Не без неё ль становимся бедней?
Любовь - И свет, И радость ослепленья,
Мы щуримся от яркости её,
Любовь - есть вспышка, "чудное мгновенье",
Любовь - есть продолжение твоё.
Добра Вам и здоровья. С уважением.

38. Марина| e-mail: bmw1959@yandex.ru.
Слухали Вас  в "Українському вимірі". Ви додали нам моральної  і духовної сили зустріти Новий рік. Кожне Ваше слово - то є життєва мудрість. Щиро вдячні Катерина Лисенко.

37.  О. |Я в захваті від Вашої поезії. Спасибі "Українському виміру". З ювілеєм Вас, пане Віталію! Вам за Вашу творчість!  Почитайте книгу Олександра Борґардта "Дві культури" і розкажіть про неї людям. Здоров"я, наснаги, сили Вам  у Новому році!|

36. Odosis|http://vceg.ru|liliterss88@mail.ru.
Оценка сайта - отлично! Абсолютно всё здесь  интересно!
Jusbos|http://pravozakonie.ru|karrsads@mail.ru.
Наилучшие пожелания данному сайту! Благодарность за материалы! Так держать!

35. Світлана| e-mail: svetlannachaman@mail.u.
Сьогодні ненароком почула Вас по радіо. Зацікавило. Зачепило. Захопило. Хочу придбати Ваші книги..

34. Вікторія| e-mail: viktoriia@mail.com.
Я закохалась у Вашу поезію з першого вірша!
Я дуже вдячна Вам за натхнення й щирість!
Знайома з Вашою творчістю лише тждень, а відчуваю що залишиться на все життя у моїм серці!
ВІТАЛІЙ ІВАЩЕНКО ЩИРО ВАМ ДЯКУЮ!!!!!!

33. Оксана|http://rolemax.ru/|oksanka.b.s@gmail.com.
Хорошо выполненная работа над сайтом, я нашла много интересных материалов спасибо админам!

32. Эльман Бабаев  1976  19| e-mail: b_shahmar@mail.ru.
Виталий Вадимович ЗДРАВСТВУЙТЕ!! Я слушал ваши лекции как много лет назад!!! ОТ- 57 Еще с тех пор я искал возможности благодарить вас за все что услышал из уст ваших!! Да и не только я !! Нас четверо!! Абдурахманов, Гусейнов, Гамидов!!! С тех пор о вас всегда только хорошее!! Теперь еще эти стихи ваши!!! Большой души человек!! Ваши студенты вас помнят и уважают!!! Вы навсегда в наших сердцах!! Долгой и счастливой жизни ВАМ!! Теперь, правда, и мы сами и родители, и дедушки!!!

31. Галина| e-mail: galina_kit@mail.ru.
Віталію  Вадимовичу, нічого, що я коментую вашими  віршами, особливо  зараз.  коли  проголосували  за  російську  мову, я  в  кінці  кінців порадила  читати  Вашу  поєзію, зокрема,  " Є  в  українців  власна  гідність"| 

30. Світлана e-mail: vpf423@i.ua.
Прошу Вас написати дату, коли буде зустріч Вас з читачами прекрасної поезії.

29. Ярослав| e-mail: ua1990@rambler.ru.
Здравствуйте! Скажите, пожалуйста, а в аудио формате есть ваши стихи? А то дедушка у меня незрячий хочет ваши стихи послушать.

28. Світлана. 
Дякую Вам що Ви є. У Вашій поезії вся мудрість і правда життя, з нею можна радіти життю, мудрішати, розуміти для чого ти живеш на світі. Низький уклін за все, що Вами написано. Де проходять Ваші зустрічі? Дуже хотілось побувати на них.|

27. Леонід|https://www.facebook.com/profile.php?id=1121547208|leonid12@ukr.net.
Вітаю! Ми з Вами трохи знайомі, через Вячеслава Чорномаза з Владивостоку. Я його колега по українській діаспорі. Киянин з 1997 року. Повідомляю, що у Фейсбуці час від часу розміщую на своїй сторінці Ваші гарні вірші. Сприяю, як можу. :)

26. Владислав||ant_vlad@mail.ru|Огромное спасибо за Ваши стихи! Мы постоянно и с большим удовольствием их читаем. Набираемся положительных эмоций, вдохновляемся Вашим творчеством! Очень хотели бы посетить Ваш ближайший творческий вечер - не могли бы Вы сообщить, когда и где он состоится?

25. Нина (63года)|http://mail.ru|darinka_98@mail.ru. Почула передачу по радио, знайшла стихи в интернети не маю слів,дякую.Хай вас бог береже.

24. Валерий| e-mail: tomnitskiy@online.ua.
|Сегодня второй раз за три года мне попались на глаза Ваши строчки. Решил побольше узнать об авторе. Шокирован своим незнанием. Скачал пять книг. Но хотел бы приобрести несколько для любимых женщин.

23. Світлана. Як прекрасно що на Україні живуть такі люди як Ви, шановний Віталію вадимовичу!Що маємо можливість читати таку прекрасну, мудру, геніальну поезію.

22. Андрій| e-mail: andruhu@mail.ru.
Мені 12 років , я сьогодні купив вашу книжку "СЬОГОДНІ ЖИВЕМО" та "Усмішки"  і вже прочитав  (це найкраще що я прочитав).

21. Анна| e-mail: plahotnyuk65@mail.ru.
Очень нравятся ваши  стихи. А песню про Киев слышала  и раньше. Буду заходить на вашу страницу и буду читать и набираться позитива от ваших стихов.

20. Нина| e-mail: nina005@ukr.net.
Зі святом Різдва! Оптимізму і радості в Новому році!
Дякую за Ваші чудові вірші! Знайшла збірку Ваших віршів інтуітивно, купую втретє, дарую знайомим, люблю читати сама. Де проходять Ваші зустрічі? УСПІХІВ!

19. Ольга| e-mail: olga56.06@mail.ru|
Добрый день! Все собиралась забежать к Вам и сказать добрые слова и вот этот момент настал. Случайно переключив канал телевизора набрела на передачу встречу с Вами и осталась там до конца. Вы молодчинка, каждое слово Ваше такое меткое, как хорошо что Вы встретились в моей жизни!  Хоть день рождения прошел Ваш, но все же примите мои поздравления и пожелания Здоровья, творческих успехов!  Жаль, что я не встречала информацию о встречах с Вами. Если такие будут , то буду благодарна за сообщение. Обязательно прийду и не одна... Время быстро бежит , потому я могу Вас поздравить и с наступающим Новым 2012 годом! А пока перечитаю Ваше творчество и буду всем рассказывать какой Вы замечательный человек и поэт.

18. о. Миколай| e-mail: mykola@priest.com|
Сьогодні, дивився предачу з Вашою участю, яку провадила Ганна Секрет. Слава Богу що є такі люди як Ви, обовязково перечитаю Ваші книжки. А з нагоди Вашого дня народження прошу в Господа,  аби ті всі теплі привітання, які ви почуєте, Він Бог Милосердний сповнив. З повагою о. Миколай.

17. Наталя| e-mail: grnatalia15@gmail.com|
Прекрасна поезія! Познайомилась із нею відносно не так давно. Усім рекомендую: легко читається і  завжди з тобою у сумочці. Натхнення вам у майбутньому!!!!!!!!! :)  :)

16. Юрій. Шановний пане Віталію!
Серце огортає радість, що Україна має такі таланти! Ваша поезія - це уособлення української душі, яка підіймає нас над сірою буденністю. Дай Боже Вам і Вашій поезії довгого життя!

15. Іван| e-mail: ivanvoloshchyk@ukr.net|
У вас чудові вірші. Добре що є така прекрасна людина яка пише дійсно поезію для душі. Дякуємо вам за це!

14. Волкогон Галина| |
Однажды за мной ухаживал молодой человек. Он читал мне великолепные стихи (потом признался, что они были Ваши, и подарил мне сборник "Сповідь другові". И вот уже на протяжении 13 лет этот сборник стал моей настольной книгой. Стихи "Проснувшись утром,-улыбнись"... действительно, превратились в молитву. Когда идешь на работу и произносиш их, то хочется крикнуть, чтобы все услышали и улыбнулись.
Вот какую поэзию должны преподавать в школах! Ничего не имею против А.С.Пушкина, но он далеко, а ваши стихи близки нам по духу и времени.
Уезжая, далеко и надолго, за пределы нашей Родины всегда брала сборник с собой. Странички его истрепались, пожелтели, но душа его светлая и чистая всегда со мной.
Здоровья Вам, и низкий поклон!

13. Надежда| e-mail: knm@list.ru Пане Іващенко, вразили!... Я не думала , що чоловіки можуть так писати, вибачте, але таке моє скупе бачення...

12. Люба Борисова| e-mail: borisova.liuba2012@yandex.ru.
Вчера, будучи в гостях, говорила с женщиной преклонного возраста, которая недавно по радио услышала стихи и узнала впервые кто такой Виталий Иващенко...
Придя домой, с порога нашла в интернете этот сайт... Пару стихов... Господи! Это же второй Пушкин по праву... Я даже боюсь ошибиться, кто имеет какое место...
Это читать равнодушно невозможно...
Я с детства обожаю стихи. А раньше, не имея возможности купить книги поэтов, я брала в библиотеке и писала в тетради... Сколько их у меня... По крупицам собирала Асадова... Как же я его любила!...
И тут, проживши столько лет, в суете жизни, случайная женщина в гостях натолкнула меня на это имя... На эти строки... На это творение души... Читать равнодушно не получается... Всё в душе переворачивают эти стихи... Я их столько прочитала за свою жизнь...
Прошу и умоляю: не оставьте безответным моё обращение к Вам!
Я ради этого зарегистрировала здесь почтовый ящик. ХОЧУ КУПИТЬ ВСЕ КНИГИ! ПРОШУ...
Я живу в Полтаве, 43 года, имею троих детей. Пою в заслуженном ансамбле народной песни и танца им. Мищенка "ЛТАВА".
Это второй Пушкин... Я хочу иметь это произведение искусств, всё, все крупицы этой души, изложенной на бумаге... Прошу и жду...
 
11. Інна любомирівна| e-mail: sir.arkhipov@gmail.com
|Доброго дня Віталій. Мене звуть Інна,мені 18.
Я захоплююсь вашою творчістю. Напевнее, у кожного в житті є моменти, коли нема з ким поділитись, та й не завжди хочеться. Якось я випадково натрапила на вашу книгу, я була вражена. Мені цікаво перечитувати її знову і знову.
Коли нема  кому сказати, а у церкві про таке не питають, я втішаю себе вашими віршами, вони нагадують, що ти людина,
і в тебе є почуття… Я щиро рада що ви знайшли себе, бо себе я ще шукаю. У вас дійсно є талант. Я теж частенько берусь писати, проте я не наважилась би дати в друк.
Щиро вдячна Вам.

10. Лора| e-mail: larisa.pastuhova@yandex.ru|
Слушала Вас по радио первый раз - и сердце замирало: моё! Захотелось перечитать ВСЁ. Не обманул ни единой строчкой. СПАСИБО, СПАСИБО, СПАСИБО! Благослови Вас Господь!

9. Лариса| e-mail: katarina55@mail.ru|
Уважаемый Виталий! Спасибо Вам за прекрасные стихи! Не знаю, может Вам не понравится, но у меня есть песни на Ваши стихотворения....посылаю вам адреса плейкастов с песнями....

8. Пани Лариса|http://nadya.yaroschenko@yandex.ua||
Уважаемый Виталий! Привет Вам от клуба"Лира" города Зугрэса. Стихи Ваши любим и помним. Будем рады видеть Ваши новые стихи на сайте Стихи ру. Удачи Вам.

7. svetlana|
Приобрела 9 сборников (помните М."Вокзальная" недавно?). Читаю в метро, автобусе. Люди смотрят, как на инопланетянку: "кто сейчас читает стихи? Кризис!". Может и кризиса бы не было, если побольше такого читали.
Пытаюсь читать взрослым детям, пытаюсь их "заразить". Внуки задают вопросы: что такое любовь, есть ли Бог, как это "любить Украину? Папу, маму понятно, а Украину?".
В Ваших стихах все ответы на эти вопросы и на многие другие. Благодарна Вам. Светлана.

6. Svetlana
Вообще, поэзию не люблю. Как начинаю читать что-нибудь, как вижу, что тужатся "поэты", подгоняя насильно рифму, переставляя ударения и т.д., бросаю читать. Сегодня прочитала первый раз некоторые стихи В.Иващенко и ...не могла оторваться. Слова-рекой, все понятно, близко, берет за душу. Хочу купить все Ваши сборники.
С уважением. Светлана.

5. Олька_из_Чернигова| e-mail: CubaTarara400@rambler.ru|
И еще главное не цена Ваших книг, а духовный мир ваших стихов. Жаль, что я не знала, что вы приезжали в Чернигов. Если будете еще, то при возможности дайте знать, пожалуйста. И еще спасибо, спасибо, спасибо ВАМ за все!!!!!!!!!!!!!

4. Людмила| e-mail: |Вийшла цікава історія! Моя сусідка по кімнаті привезла Вашу збірочку \"Краплинки\" з Львівського книжкового форуму. Я цю книжечку як вподобала, то досі вона майже півроку в мене постійно з собою в будь-якій сумці, в будь-який час... Ніхто не вірив з друзів не лише в красу Вашого слова, а і у правдивість. Отак називаєш номер сторінки, стовпчик навмання відкриваєш і читаєш просто чисту правду про себе чи про ситуацію в своєму житті.. .Іноді навіть дивуєшся наскільки влучно і поетично-оформлене буває буття.
Дякую щиро, Вам, пане Віталію, за ці рядки, за настрій, що вони створюють і наснагу, яку дарують!!!
Усіх Благ і натхнення для творчості на довгі літа!!! 

3. Дед.  |Давно так не встряхивал душу. Прочитал только самую малость, остальное оставил на потом, буду приходить как к роднику!

2. Олька| Спасибо большое что дарите миру такие стихи, они просто чудо. И все стихи без исключения - они прекрасны и чудесны! Когда мне грустно, я открываю \"Слова любви\" на любой странице, и каждый раз какой стих я не открыла - и этот стих очень близок моей душе. Каждый стих заряжает энергией. Огромное спасибо за ваши стихи!!! У вас чудесная поэзия!!! 

1. Николай| Проснувшись утром, - улыбнись! - пожалуй это самая лучшая молитва на каждый день. Пытаюсь читать этот чудесный стих каждый день - и я заряжаюсь энергией на два дня вперед.  :)